درباره ما

MOZHAN
 • دوم
 • prev next
 • ریسانی برترین و تنها تولید کننده پوشاک مجلسی صنعتی در ایران است . این مجموعه در سال 86 و تحت نام موژان فعالیت خود را آغاز نمود . 

  در طی مدت 2 سال این مجموعه توانست محصولات خود را در کارخانه ای نیمه صنعتی  تولید کند و علاوه بر استفاده از دوخت مناسب و استفاده از پارچه های مرغوب ‏‏ همواره در راه گسترش و توسیع فضا و ماشین آلات در مجموعه تولید و فروش محصولات اهتمام خاصی داشت. 

  در سال 94 و با شکل گیری دپارتمان های مختلف( در بخش های طراحی و نمونه دوزی - کنترل پارچه و برش - کنترل خطوط تولید و دوخت - بسته بندی و انبار ) به صورت تخصصی گامی جدی در راه صنعتی شدن برداشته تا آنجا کا با بهبود فرآیند های خط تولید ضرفیت روزانه از 120 دست کت و دامن  در سال 92 به 200 دست در سال 94 منجر شد . 

  با توجه به گسترش برند سازی و اهداف بلند مدت در این مجموعه و در راه رسیدن به خود کفایی در امر تولید پوشاک نام این مجموعه در سال 95 با بازنگری از موژان به ریسانی تغییر کرد و در اداره مالکیت صنعتی به ثبت رسید . 

  تولیدات ریسانی در حال حاضر شامل کت ، شلوار ، دامن ، پیراهن ، مانتو، شومیز و تاپ زنانه است.

  ریسانی با بهره گیری از نیروی انسانی جوان و متخصص و استفاده از ماشین آلات تخصصی و دانش نوین در تولید پوشاک امیدوار است در آینده ای نزدیک سهم بسزایی از بازار پوشاک ایران و کشو رهای همسایه را از آن خود کند .

  ریسانی با افتخار نام ایران را بر روی محصولات خود درج مینماید و امیدوار است نام و آوازه ایرانی همواره در جهان طنین انداز باشد . 

 • اول
 • prev next
 • ریسانی با توجه به گستردگی بی رویه واردات خارجی در سال های اخیر رسالت خود می داند با توجه به ظرفیت نیروی متخصص انسانی موجود در کشور و اقتضای فرهنگ اصیل ایرانی ،پوشاکی مناسب و در خور بانوی ایرانی فراهم آورد .

  این مجموعه در کارخانه ای به مساحت 1400 متر مربع و ماشین آلات تخصصی و گسترده در صنعت پوشاک و همچنین نیروی انسانی کار آزموده ، ظرفیت تولید سالانه 50/000 دست کت ، دامن ،شلوار ، سارافون ،تاپ ویونیفرم اداری را  داراست 

 • سوم
 • prev next
 • خداوند متعال را شاکریم که  با تلاش همه ی عزیزانمان امروز در مجموعه ریسانی رشد ، پویایی ،خلاقیت و تلاشی ثمر بخش را تجربه کنیم و با وجود تمام مشکلات در همه ی بخشها توانایی خود را به نمایش بگذاریم.

  در این میان ارائه کالای با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی و قیمت بسیار مناسب و همچنین ارائه خدمات فروش و پس از فروش و جلب رضایت مشتریان از دغده های اصلی مدیران مجموعه بوده است . لذا در راستای دستیابی به این هدف بزرگ اقدامات زیر بنایی عظیمی در مجموعه انجام شده است و بخشی از آن نیز کماکان در حال انجام می باشد 

  به کارگیری تیمی از طراحان مجرب و خلاق و سرمایه گذاری قابل توجه در واحد طراحی و نمونه دوزی و همچنین تجهیز خط تولید به بهترین و کار آمد ترین ماشین آلات تخصصی روز دنیا و با مهندسی کردن خط تولید و استفاده از نیروی کار آموزش دیده و همچنین تشکیل ایستگاههای کنترل کیفی متعدد ، اقداماتی است که در جهت تولید بهینه و با کیفیت انجام گرفته است به گونه ای که در حال حاضر مجموعه ریسانی ظرفیت تولید روزانه 200 عدد کت 200 عدد دامن و شلوار و 100 عدد بلوز و تاپ را دارا  است .

  در بخش فروش نیز اقدامات موثر و گام های رو به جلو صورت گرفته است تا با افزایش فروشگاه های متعلق به مجموعه ضمن ارائه کالای نهایی با قیمت مناسب تر ، خدمات شایانی در زمینه فروش و پس از فروش محصولات ارائه شود و همچنین بتوانیم با بررسی و مطالعه و نظر سنجی از مشتریان ، نیاز و خواسته آنها را شناسایی کرده و با ارائه کالای لوکس و با کیفیت و طراحی زیبا و در خور شأن و شخصیت و کرامت بانوی ایرانی ، گام های موثر تری در جهت خدمت به صنعت پوشاک کشورمان برداریم .